TR EN IT
Zeytin ağacı
ŞİMDİ HASAT ZAMANI

Yüzlerce zeytin ağacı ile harmanlanmış Park Village pek tabiki bize her yıl meyve verecek. Park Village sakini dostlarımızla her yıl düzenleyeceğimiz bir şenlikte zeytinlerimizi beraber hasat edeceğiz. Bir kısmını sıktırıp zeytin yağı, kalanını sofralık zeytin yapacağız. Yalnız yemek olmaz, arada köy meydanımızda buluşup tadına beraber bakacağız.

Buluşma noktamız
BULUŞMA NOKTAMIZ
PARK VILLAGE MEYDANIMIZ...

Bizi hergün karşılayacak ve içine alacak, dost sohbetlerimize sımsıcak bir mekan olacak, yeni arkadaşlıkların filizlendiği, eskilerin daha da kök saldığı buluşma noktamız olacak. Park Village’da her yol meydana çıkacak.

Mimari tasarım

İnsan, doğa ve mutluluk kavramları ile yoğrulmuş tasarım anlayışı ile Park Village Projesi’nin kasabalı ancak modern kimlikli, çağdaş, yapısal ve mekansal yaklaşım ile günümüz villa anlayışına yepyeni bir boyut kazandıracağı görüşündeyiz.

Mert Yanpal
Yüksek Mimar
Tek katlı villa yaşamı

Bir hayaldi bizim için 2007 yılında başlayan. Optimum büyüklüklere sahip, merdiven ve asansör olmayan, yüksek tavanlı, tam müstakil, geniş bahçeli, havuzlu ve iç bahçeli villalar. İnsan fizyolojisine en uygun yerleşim modeli olan yatay gelişen konut tipiydi hedefimiz. Bu hedefle çıktık yola ve projemizin kalbine insanı koyduk. Yaşadığınız her gün farklı mutluluklar algılayacağınız bir eviniz olsun istedik.

Ve biz eminiz ki içinden çıkmak istemeyeceksiniz...

Sosyal Alanlar
Göl vadisi

İstanbul’un yanı başında villa konseptinin en düzenli geliştiği Büyükçekmece Göl Vadisindeyiz.

Park Village büyüleyici göl ve deniz manzarasını 7 farklı tipte 144 adet villa ile sizlere sunmakta. 312.000 m² alan üzerine kurulan Park Village’da 270.000 m² yeşil alanın ferahlığını yaşayacaksınız.