PARKVILLAGE DÜNYASINDA
TEK KATLI VİLLALAR SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR !

Türkiye’nin ilk ve tek “Tek Katlı Villa” projesi olan Parkvillage’ da teslimatlar 2 Aralık 2013 tarihinde başladı. Satışların tamamlandığı Parkvillage dünyasında teslimatlar Ocak 2014 sonuna kadar tamamlanmış olacak. Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen projede toplamda 144 aile ev sahibi olmuş durumda. Herkesin merakla beklediği tek katlı villa yaşamı artık hayatımızın bir parçası. Zeytin ağaçları arasında, köy meydanı, anfi tiyatrosu, köy fırını, köy kahvesi, köy kütüphanesi ve köy bakkalı ile bambaşka bir hayat Parkvillage sakinlerini kucaklıyor. Arıkan Yapı YKB Habip Arıkan konu ile ilgili olarak şunları ifade etti ; “ Yıllardır hayalini kurmuş olduğumuz Parkvillage dünyasının bugün sakinleri ile buluşuyor olmasının mutluluğunu yaşamaktayız. Arıkan Yapı olarak bu güne kadar olduğu gibi Parkvillage projemizde de teslimatlarımıza zamanından önce başlamış bulunmaktayız.

Yaşam ve dekorasyon hazırlıkları sakinlerimiz tarafından hızla yürütülmekte. Grup şirketlerimiz Ekopark ve Dekopark Parkvillage sakinlerine evlerine bir an evvel taşınmaları hususunda dekorasyon ve peyzaj konularında her türlü desteği vermektedirler. Gerçek bir yaşam projesi olan Parkvillage villa yaşamı adına bilinen herşeyi değiştirmiştir. Eylül 2013’ de Londra’da Avrupa Gayrimenkul Ödülleri töreninde 3 dalda büyük ödüle layık bulunan Parkvillage Türkiye’de Tek Katlı Villanın markası olmaya devam edecektir. Önümüzdeki günlerde Parkvillage yaşam dünyasını yeni projelerle sizlerle paylaşıyor olacağız. Villa yaşamında hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.”

Tek katlı villa yaşamının Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Parkvillage projesinin yeni etapları da merakla beklenmekte. İlk etapta yer alamayan birçok kişinin hayalleri yakın zamanda gerçekleşecek. Tüm Parkvillage sakinlerine yeni evlerinde mutlu bir yaşam diliyoruz.